ون فرودگاه امام
8 سپتامبر 2019

اجاره مینی بوس وی آی پی

اجاره مینی بوس وی آی پی

“کرایه مینی بوس لوکس، اجاره مینی بوس تشریفاتی”

لطفا برای اطلاع از قیمت، دریافت عکس های مینی بوس، رزرو مینی بوس از طریق نشانه واتسپ یا تلگرام در کنار صفحه پیام ارسال نمایید. 

در صورت ضرروت با شماره تماس های شرکت 5400279-9033 و 6012778-0912 تماس بگیرید. ( شماره پنج رقمی 72306-021 در ساعات اداری پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود.)

کرایه مینی بوس VIP

اجاره مینی بوس وی آی پی

اجاره مینی بوس لوکس

با سلام خدمت دوستاین که از این مطلب بازدید می کنند.

در ابتدا باید به اطلاع برسانم که این خودرو ها بدلیل داشتن پلاک عمومی به هیچ وجه بدون راننده اجاره داده نمیشن. از این لحاظ بایستی مینی بوس رو با راننده اجاره کنید که صرفا کامه اجاره به کرایه تبدیل میشه.

در ادامه باید اضافه کنم که با مشکلات امروزه جامعه خیلی سعی شده تا ماشینهای خوب و خارجی برای استفاده شماعزیزان فراهم بشه و این خودرو از معدود مینی بوس های موجود در ایرانه.کرایه مینی بوس VIP

اجاره مینی بوس لوکس برای 17 نفر مناسب هست البته فضای بار جداگانه ای نداره.

قیمت اجاه مینی بوس تشریفاتی برای تردد در شهر تهران روزانه 650/000 تومان می باشد.لازم به ذکر است  کرایه مینی بوس لوکس نیازی به پرداخت هزینه طرح زوج و فرد نداشته

برای سفر های بیرون شهری اگر قیمت می خواین لطفا به تلگرام و واتسپ برنامتون رو با ذکر تاریخ، ساعت و حدود ساعت برگشت رو ارسال کنید تا قیمت براتون ارسال بشه.

ممنونیم که دیروقت، نیمه شب و بی موقع تماس نمیگیرید!!!

البته دولت سعی میکنه که اینم به هزیه هاتون اضافه شه.(کرایه مینی بوس لوکس)

اجاره مینی بوس تشریفاتی (کرایه مینی بوس VIP)

یادتون باشه برای سفر های بین شهری باید مجوز تردد تهیه بشه و برای بسیارب از مسیر های توریستی اگه خانواده نباشین( دختر و پسر باشین) باید یا نامه تهیه کرده باشن یا در پلیس راه شهر مقصد 1 ساعتی زمان بگذارید و برید تعهد بدید که بچه های خوبی باشین و کار بدی نکنید!!! به هر حال جزوی از قوانینه.

اگر کرایه مینی بوس VIP نمی خواهید و بدنبال مینی بوس ارزانتری هستین روی همین خط کلیک کنید.

اجاره مینی بوس وی آی پی |اجاره مینی بوس تشریفاتی

پشتیبان 1
پشتیبان 2